3. TESLİMAT VE ÖDEME
3. 1 – 18 yaşından küçük kişiler  www.fiatparcacim.com ‘dan alışveriş yapamazlar, sipariş veremezler.
3. 2 – Dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat yanlışlıklarından www.fiatparcacim.com sorumlu değildir.
3. 3 – www.fiatparcacim.com ‘dan banka havalesi veya kredi kartı (Visa-Mastercard) ile alışveriş yapılabilir. Sipariş ; verildiği anda değil kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinden veya havalenin hesaba ulaştığı teyidinden sonra geçerlilik kazanır. Posta çeki ve ödemeli gönderi yöntemleri kabul edilmez.
3. 4 – Döviz kurları değişimi ve fiyat hataları günde 2 (iki) kez manuel olarak sisteme entegre edilir. Ani değişimlerde www.fiatparcacim.com her türlü cayma ve iptal hakkına sahiptir.
3. 5 – Sözleşmenin imzalandığı tarihte ön görülmeyen ve var olmayan, iki tarafın kontrolleri dışında gelişen, oluşması ile iki tarafında sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen veya tamamen zamanında yerine getirmelerini imkansız kılan haller, MUCBİR SEBEP (savaş-terör-grev/lokavt-ayaklanma-tabii afet-el koyma-mevzuat hükümleri-iletişim ve üretim de oluşan önemli arızalar vb.gibi) olarak kabul edilecektir. Bu durum şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa acilen ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin 10 (on) gün süreyle devam etmesi halinde, taraflardan her birine sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı doğacaktır.
3. 6 – Ödemesi yapılan bir siparişin teslimatı (Türkiye’de ise) anlaşmalı firma ( Yurtiçi Kargo-Aras Kargo) ile yapılmaktadır.
3. 7 – Tarafınıza belirtilen süre de ulaşmayan-teslim edilmeyen paketleri e-posta ile veya 0.312.3541305 numaralı telefona fakslayıp bize bildirebilirsiniz. Kargo firması tarafından paket teslim edildikten sonra teslimatçı firma görevini layıkıyla yapmış sayılır. Bu nedenle ; teslimat esnasında hasarlı olduğu görülen paket kabul edilmeyip tutanak tutturulmalı, daha sonra da  bu tutanak tarafımıza faksla bildirilmelidir. Ürünün teslimatı en kısa zamanda tarafınıza yeniden sağlanacaktır.
3. 8 – Müşteri, www.fiatparcacim.com internet sitesinde, sözleşme konusunu kapsayan tüm ürünlerin özellikleri-esaslı nitelikleri-KDV dahil satış fiyatı-ödeme ve teslimat şekli ve teslim sürelerine ait esaslı bilgileri okuyup, ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler ışığında elektronik ortamda satınalmaya ait onayı verdiğini kabul ve beyan eder.  Firmamızdan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup,kabul edip ve teyit etmiş sayılır. Bu sözleşmede belirtilmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.